04
03

Kvalitní dostupná péče

Odborná a přesná diagnostika

51. Dny nukleární medicíny

dny-nuklear-mediciny-09Ve dnech 12. – 14.11. 2014 se za aktivní účasti společnosti Prague Medical Care Department s.r.o. uskutečnila pravidelná vrcholná odborná kongresová akce ČESKÉ SPOLEČNOSTI NUKLEÁRNÍ MEDICÍNY, a to již v pořadí 51. Dny nukleární medicíny.

Pro pořádání této akce byl vybrán Kongres hotel Jezerka, který se nachází v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Železné hory v blízkosti Sečské přehrady u města Chrudimi.

dny-nuklear-mediciny-11 copy uCelá akce se uskutečnila pod záštitou pánů MUDr. Jiřího Běhounka, hejtmana Kraje Vysočina, pana Mgr. Davida Rezničenka, ředitele Nemocnice Havlíčkův Brod p.o. a pana Libora Honzárka, radního města Havlíčkův Brod.

Za pořadatele, Českou společnost nukleární medicíny, byl organizací pověřen za vědecký výbor ČSNM doc. MUDr. Pavel Koranda, Ph.D., za organizační výbor MUDr. Petr Libus, Bc. Blanka Dočekalová, DiS.,a MUDr. Ladislav Zadražil.

dny-nuklear-mediciny-10dny-nuklear-mediciny-05dny-nuklear-mediciny-06 udny-nuklear-mediciny-07 u

 

 

 


Společnost Prague Medical Care Departmet s.r.o. ve spolupráci s Armádou české republiky speciálně pro tuto příležitost připravila a prezentovala společnou přednášku pplk. MUDr. Petra Jaroše, zástupce primáře oddělení Emergency ÚVN a MUDr. Ireny Maříkové, primářky oddělení nukleární medicíny společnosti s názvem Chirurgův pohled na válečnou medicínu, využití NM ve vojenském zdravotnictví, která se shledala s neobyčejným zájmem a ohlasem účastníků kongresu a to z důvodu otevření perspektivy vojenské medicíny, jako jedné z dalších možností oblastí rozvoje oboru nukleární medicína a zejména z důvodu osobní naturalistické a dech-beroucí prezentace poskytování zdravotní péče, v podmínkách probíhajících válečných konfliktů a vojenských operací, veteránem s účastí na několika vojenských misí na blízkém východě.

dny-nuklear-mediciny-01dny-nuklear-mediciny-02dny-nuklear-mediciny-03dny-nuklear-mediciny-04